Jesteśmy małą rodzinną firmą, która pomaga odkrywać szczęście w zwykłej codzienności. Zainspirowała nas duńska filozofia życia - HYGGE, nawiązująca do przytulności, domowego ciepła i nieśpiesznej celebracji chwili.

Postanowiliśmy przenieść jej elementy na polski grunt, uzupełniając ją o własne spostrzeżenia i pomysły.

Nasza oferta obejmuje produkty, które wprawiają w dobry nastrój, budują przyjemną atmosferę oraz zachęcają, by na chwilę przestać się spieszyć i podążyć ścieżką slow-life. Są to m.in. niezwykle delikatne gatunki kawy i herbaty, których smak i aromat podkreśli wyjątkowość przeżywanych chwil. Polecamy do nich autorską kolekcję kubków i filiżanek, firmowaną naszą marką Twoje-HYGGE, będącą synonimem wysokiej jakości i dbałości o szczegół, z równoczesnym zachowaniem prostoty i elegancji.

W naszej ofercie znajdą się wkrótce akcesoria do pielęgnacji ciała oraz kosmetyki, bazujące na naturalnych składnikach ("HYGGEBODY").

Zachęcamy do stworzenia własnej kompozycji produktów, korzystając z opcji Twoje-HYGGE-BOX, która wkrótce będzie dostępna w naszym sklepie. Zamówienie wyślemy wówczas w estetycznym białym pudełku z logo Twoje-HYGGE - to doskonały pomysł na prezent.

Cały czas rozwijamy się i doskonalimy, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły.

Zespół Twoje-HYGGE