Contigo Byron 16 Gunmetal - Kubek Termiczny 470 ml

5013

Nowy produkt

148,00 zł

Więcej informacji

Contigo Byron to kubek termiczny charakteryzujący się rewelacyjną szczelnością, długim utrzymywaniem temperatury oraz nowoczesnym designem.

Opis produktu


Opatentowany przez Contigo system snapseal to pewne zabezpieczenie przed rozlaniem. Kubek obsługuje się jedną ręką, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo używając go na przykład podczas jazdy rowerem czy samochodem. Aby otworzyć ustnik, wystarczy przesunąć zamknięcie w górę, aby zamknąć - w dół. To proste i skuteczne - nigdy więcej rozlanej kawy lub herbaty!  

Dzięki konstrukcji o podwójnych, izolowanych próżniowo ściankach, kubek ma bardzo dobre właściwości termiczne. Wysoka temperatura napojów utrzymywana jest nawet przez 6 godzin, a niska aż przez 12 godzin. Od teraz ulubione napoje będą mogły Ci towarzyszyć w bliskich lub dalekich wyprawach nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Kolejną cechą Contigo jest wytrzymałość. Połączenie stali nierdzewnej i bezpiecznego dla żywności tworzywa sztucznego czyni kubek odpornym na upadki i uderzenia. Gumowa opaska gwarantuje pewny chwyt. Dodatkowo, wszystkie elementy są łatwe w czyszczeniu - pod bieżącą wodą lub w zmywarce.

Cechy produktu

EAN13: 840276101830
Producent: Contigo
Kolor: grafitowy
Tworzywo: stal nierdzewna
Pojemność: 470 ml
Wysokość: 18,5 cm
Średnica: 8 cm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Contigo Byron 16 Gunmetal - Kubek Termiczny 470 ml

Contigo Byron 16 Gunmetal - Kubek Termiczny 470 ml

30 innych produktów w tej samej kategorii: