Wiosenna harmonia

Wiosenna harmonia

Każda pora roku ma swój zapach, smak i brzmienie. Wiosna pachnie dla nas... Mazurami, deszczem i drzewną nutą, zbudzonego z zimowego snu lasu, która z czasem nabiera woni młodych pędów i rozkwitających pąków.

Wiosenne preludium polecamy spędzić w Folwarku Galiny na Mazurach, gdzie z dala od zgiełku miasta, przy dźwiękach budzącej się do życia przyrody, odnaleźć można wewnętrzny spokój i harmonię. Warto skosztować wyjątkowej jakości nowalijek, które stanowią istotny element wiosennego menu galińskiej kuchni, będącej ukłonem w stronę kulinarnych tradycji Warmii i Mazur. Do wszystkich potraw wykorzystywane są wyłącznie świeże warzywa, owoce i zioła z galińskich upraw, lokalnie wytwarzane sery i wędliny. Gwarantuje to świeżość i najwyższą jakość galińskiej kuchni.

Amatorom jazdy konnej polecamy przejażdżkę po okolicznych terenach rekreacyjnych. Dla początkujących istnieje możliwość zapisania się na lekcje jazdy konnej lub doskonalenia swoich umiejętności pod okiem instruktora. To nasze HYGGE na początek tej wiosny.

Polecamy!  

Related Posts:

Skomentuj

Wszystkie pola są wymagane

Imię
E-mail (Nie będzie publikowany)
Komentarz
Type Code